MG24
Wiadomości

Uczennice z Dłoni na Pikniku Samorządów Uczniowskich powiatu rawickiego

Cztery przedstawicielki Zespołu Szkół w Dłoni wzięły udział w Pikniku Samorządów Uczniowskich szkół powiatu rawickiego.

23 czerwca 2026·1 MIN·20 WYŚWIETLEŃ
Uczennice z Dłoni na Pikniku Samorządów Uczniowskich powiatu rawickiego

W minionym tygodniu, w środę, odbyło się wyjątkowe spotkanie najaktywniejszych uczniów z powiatu rawickiego. Organizatorem Pikniku Samorządów Uczniowskich było I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, a inicjatywa wyszła od tamtejszego Samorządu Uczniowskiego.

Zespół Szkół w Dłoni reprezentowały cztery uczennice – Amelia, Julia, Oliwia i Hania. Program wydarzenia był bogaty: uczestnicy mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach, zwiedzić obiekt szkolny, a także skorzystać z licznych atrakcji i poczęstunku. Każdy z gości otrzymał również pamiątkowe gadżety.

Za organizację pikniku odpowiadał dyrektor I LO w Rawiczu, Arnold Ratajski, wraz z opiekunem i przedstawicielami tamtejszego samorządu uczniowskiego. W przygotowanie wyjazdu uczennic z Dłoni zaangażowały się Justyna Stefaniak z Oczkowic oraz Ewelina Glapiak z Dłoni, które pomogły w sprawach organizacyjnych.

Informację o udziale delegacji opublikował opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Dłoni, Sł. Skrzypczak.

Na podstawie: Zespół Szkół w Dłoni

Galeria zdjęć

5 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.

RE
Redakcja
Redaktor MG24

Polecane