MG24
Sport

Młodziki kończą sezon na drugiej pozycji. Trener: wyciągamy wnioski

Porażka z Piastem Kobylin przekreśliła szanse na fotel lidera, ale trener Karol Golina docenia postawę swoich zawodników.

25 czerwca 2026·1 MIN·20 WYŚWIETLEŃ
Młodziki kończą sezon na drugiej pozycji. Trener: wyciągamy wnioski

Młodzicy zakończyli sezon na drugim miejscu w tabeli. W ostatnim meczu, w którym stawką była pozycja lidera, lepsza okazała się drużyna Piasta Kobylin – o ile pierwsza połowa była wyrównana, o tyle po przerwie goście przejęli kontrolę nad spotkaniem.

Trener Karol Golina mimo porażki chwali swoich podopiecznych. Podkreśla, że drużyna budowana jest z myślą o przyszłości, w oparciu o lokalnych zawodników, którzy z meczu na mecz prezentują coraz wyższy poziom. Po przerwie zespół wraca do pracy i skupia się na dalszym rozwoju.

Na podstawie: Sparta Miejska Górka

RE
Redakcja
Redaktor MG24

Polecane