Klub Jujitsu i Judo gratuluje awansów i zaprasza na obóz
Członkowie UKS JJiJMG świętują zdane egzaminy na stopnie Kyu. Na letni obóz pozostało jeszcze 5 wolnych miejsc.
26 czerwca 2026·1 MIN·17 WYŚWIETLEŃ

Uczniowie klubu UKS JJiJMG z powodzeniem zdali egzaminy na stopnie Kyu w Jujitsu i Judo. Klub pogratulował zawodnikom i przypomniał, że w sztukach walki nauka nigdy się nie kończy.
Przy okazji pożegnania przed wakacjami klub poinformował, że na planowanym obozie letnim pozostało jeszcze 5 wolnych miejsc dla chętnych.
Na podstawie: Ju Jitsu i Judo
Galeria zdjęć
8 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.