Juniorzy Sparta Miejska Górka Triumfują w Domowych Meczach Ligowych

Juniorzy Sparty Miejska Górka Triumfują w Domowych Meczach Ligowych

W ostatnim czasie drużyna Juniorów Sparta Miejska Górka rozegrała dwa emocjonujące domowe mecze ligowe, pokazując swoją dominację na boisku.

Sparta Miejska Górka vs. Ruch Bojanowo

Pierwszy z meczów odbył się 25 maja br., kiedy to Juniorzy Sparty Miejska Górka zmierzyli się z drużyną Ruchu Bojanowo. Spotkanie zakończyło się imponującym zwycięstwem gospodarzy wynikiem 11:2 (do przerwy 5:2). Bohaterami meczu byli:

Sparta Miejska Górka vs. MTS Pawłowice

Kolejny mecz odbył się 3 czerwca br., gdzie Sparta Miejska Górka podejmowała MTS Pawłowice. Juniorzy Sparty odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem 4:2, mimo że do przerwy przegrywali 0:2. Gole dla Sparty zdobyli:

• Brajan Siecla ⚽⚽

Zaproszenie na Kolejne Mecze

Serdecznie zapraszamy kibiców na kolejne mecze Juniorów Sparta Miejska Górka. Najbliższe spotkanie odbędzie się 11 czerwca br. o godz. 18:00 w Miejskiej Górce z drużyną Juniorów Piasta Poniec. Ostatni mecz rundy wiosennej rozegrany zostanie 15 czerwca br. o godz. 10:00 w Pępowie z drużyną Juniorów Dąbroczanki Pępowo.